HAKKIMIZDA:
S.S. Kırmızı Solucan Gübresi Ortak Üretim ve Pazarlama Kooperatifi, Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün 395769 sicil numarasına kayıtlı olarak kurulmuş ve kuruluşu 12.5.2016 tarihinde Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nde ilan edilerek resmiyet kazanmıştır. Kooperatifimiz aynı zamanda 1781 numaralı Üretici Lisans Belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektörünün lideri olan Kooperatifimiz gelişen organik gübre pazarında daha büyük bir pay elde edebilmek için halihazırda Türkiye geneli olarak Ankara’da 2000 m2 ve Sakarya’da 4800 m2 kapalı alana sahip 2 dev tesis ile Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesine sahibiz. Sürekli artan üyelik talebiyle ve inovatif projeleriyle kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmaktadır. Kooperatifimizin Amacı Türkiye’de bulunan tüm solucan gübresi üreticilerini ve satıcılarını bir araya getirmek ve onlara en iyi şartlarda, en iyi kaliteyi sunmaktır.

Solucan Gübresi Kooperatifini Neden Tercih Etmelisiniz?

Çünkü en güvenilir Kooperatif biziz, %100 yerli kaynak ve ortak iş gücü ile üretim yapmaktayız. Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyoruz ve sektördeki müşterilerimiz için yüksek kalite ve verimde solucan gübresi üretiyoruz. Sektörde kurumsal olarak ihtiyaca yönelik hızlı, çözüm odaklı ve inovatif yaklaşımımız ile müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir şekilde en üst seviyede tutmak öncelikli hedeflerimizdendir.